در ده سال گذشته، هالیوود اقدام به تولید چندین فیلم کرده است که در آنها یک سیاه پوست به عنوان رئیس جمهور آمریکا ایفای نقش می‌کند. (فیلم‌های Head of State ، 24، Deep Impact ، Fifth Element و ...)  تولید فیلم‌هایی با این مضمون در سال‌های پیش به ندرت اتفاق می‌افتاد.

برخی این اقدام را نشانه‌ای دیگر از  آن می‌دانند که در آمریکا، این لابی یهود است که تصمیم می‌گیرد چه کسی رئیس جمهور شود و در ادامه به کمک هالیوود، افکار عمومی مردم آمریکا را برای پذیرش آن آماده می‌کنند.

فیلم 24، تولید 2003

یک کلیک:
تایمز: تیم امنیتی اوباما جنگ‌طلبان را خوشحال کرد
۞ از کدوم مرجع تقلید کنیم؟

سر کلاس اصول ، استاد جمله‌ای از دانشمند شهید آیت‌الله مصطفی خمینی نقل کرد که یک لحظه خشکم زد: «در عصر غیبت عالم تر از میرزا حبیب الله رشتی نداریم.»
آیت‌الله العظمی میرزا حبیب الله رشتی، برجسته‌ترین شاگرد شیخ انصاری بود و به طور طبیعی باید پس از ایشان به عنوان مرجع تقلید قرار می‌گرفت. اما آن بزرگوار، با تواضعی بسیار از میرزای شیرازی (که بعدا فتوای تحریم تنباکو را صادر کرد) می‌خواهد که او مرجعیت را بپذیرد و برای متقاعد کردنشان می‌گوید: مرجع تقلید باید درایت سیاسی بالایی داشته باشد که شما از این خصوصیت برخوردارید.

بعضی‌ها می‌پرسند: اعلم کیه؟ از کی تقلید کنیم؟
فکر می‌کنم این کلام آیت الله میرزای رشتی - که بنا به نظر حاج آقا مصطفی اعلم همه عصرهاست -  برای پیدا کردن مرجع تقلید راهگشای خوبی باشد: مرجع تقلید باید درایت سیاسی بالایی داشته باشد.

یک کلیک:
سایت اجتهاد
حــوزه آنــلاین
۞ یک تروجان بزرگ

چند سال پیش به یکی از وب‌سایت های رسمی رژیم اشغالگر زمین (قبلنا فقط اشغالگر قدس بود الان دیگه همه زمینه) سر زدم. در یکی از بخش‌هایش قسمتی از افتخارات قوم برگزیده خدا! را لیست کرده بودند:

«کمپانی عظیم
Microsoft درخارج از آمریکا، تنها در اسراییل مرکز تولید و ساخت کامپیوتری دارد.
سیستم کامپیوتری
Messenger درسال ۱۹۹۶ توسط اسراییلی‌ها ساخته شد.
سیستم کامپیوتری
Windows XP که اکثر کاربران اینترنت درسراسر دنیا ازآن استفاده می کنند، دراسراییل ساخته شده است.»

آنها اگر چه ناخواسته اما به همه دنیا هشدار دادند که ویندوزی را که شما از آن استفاده می کنید نه یک سیستم عامل که یک عامل سیستم‌های جاسوسی است.
حالا حرف‌های آن روز «فرزندان سامری» را + کنید به حرف‌های امروز «جاسوس علی اشتری»:

«گروهی باید سیستم عاملی را بر اساس دانش فنی ایرانی طراحی کنند که از نظر عوامل بیگانه قابل نفوذ نباشد
. این روزها مشاهده می‌شود که کپی نرم‌افزارهایی مانند ویندوز 98 و ویستا در همه دوایر دولتی مانند وزارتخانه‌ها روی سیستم‌ها نصب می‌شود، این اقدام یکی از منافذ بدون چاره است.»

 یکی دیگر از بخش‌های اعترافات اشتری هم مرا به یاد عماد مغنیه انداخت! اشتری می‌گوید:
«امروزه شبکه‌های موبایل از همه نظر در خطر هستند و این فناوری بسیار پیچیده است و متاسفانه اطلاعات فنی کامل آن در اختیار هیچ مرکز خدمات پس از فروش نیست ... سیستم‌هایی که امروزه رایج شده است و تجهیزات ریزدانه ای که با عنوان
Gps در انها به کار می‌برند خطرافرین است ... شنود اطلاعاتی که بر روی این سیستم‌ها قرار می گیرد یکی از منافذ است.»

یادتان است که عماد مغنیه هیچ وقت از موبایل استفاده نمی‌کرد؟

ماجرای اشتری یک حاشیه جالب هم داشت و آن هم اشاره یکی از مسئولان وزارت اطلاعات به جریانی بود که در آن گوساله پرستان صهیونیست سر کار رفته بودند اساسی.

قضیه از این قرار بود که اسرائیل اعلام می کند که هر کس اطلاعاتی درباره رون آراد خلبان مفقود اسرائیلی دارد بیاید اعلام کند، در عوض ما هم حسابی از شرمندگیش در خواهیم آمد.
بعد از این اعلام، چند نفر ایرانی بیکار و البته اهل حال راه می‌افتند تا به اسرائیل اطلاعات بدهند.

بقیه اش را از زبان مدیر کل ضدجاسوسی وزارت اطلاعات بخوانید:
«برخی افراد در ایران به چند دلیل که مهمترین آن اخاذی بود با کانال‌‌های ارتباطی رژیم صهیونیستی تماس گرفتند  و با طرح این ادعا که اطلاعاتی درباره رون آراد دارند به سفرهای خارجی رفتند و مبالغی هم دریافت کردند، اما پس از مدتی اسرائیلی‌ها متوجه شدند که این افراد کلاه بزرگی بر سر آنها گذاشته‌اند.
البته این گونه ارتباطات شایسته مردم ما نیست و در صورت لزوم در برخی موارد برخورد قضایی را جاری خواهیم کرد.»

یک کلیک:
● فیلم اعترافات اشتری: بخش اول، دوم، سوم
لینوکس (و نه ویندوز) سیستم عامل ملی اکثر کشورهاست
لزوم دقت بیشتر سازمان دولتی در استفاده از ایمیل
تلاش سیا در فریب خلبانان ایرانی
آی تی یاور تررویست های بمبئی
۞ سرها بریده بینی ...

یکی از نقشه‌های صهیونیست‌ها برای سیطره بر جهان، تمرکز ثروت است. ثروت‌های دنیا باید در دستان یهودی‌ها باشد.
یکی از تاکتیک‌های آنها برای رسیدن به این هدف، «ازدواج با افراد بسیار ثروتمند» است. بدین‌گونه که ابتدا فردی یهودی با یکی از افراد آن خانواده ازدواج می‌کند. در ادامه مرگ دیگر وارثان شروع می‌شود و سرانجام پس از سال‌هایی کم یا زیاد، فرزندان یهودی‌زاده وارث بیشترین ارث خواهند شد.

جیووانی آنیلی، سوپرمیلیاردر ایتالیایی و صاحب شرکت فیات، فراری، باشگاه یوونتوس و ...
یک یهودی همسر او می‌شود و در ادامه زندگیش هم یهودی دیگری به نام آلین الکان به عنوان داماد وارد زندگیش می‌شود. در سال‌های بعد، ادواردو (مهدی) آنیلی، تنها پسر و وارث او که شیعه شده بود در ۲۴ آبان ۱۳۷۹ به شهادت می‌رسد و سرانجام لاپو الکان یهودی (خواهرزاده ادواردو) وارث ثروت میلیاردی خانواده آنیلی می‌شود.

یک کلیک:
اسنادی مبنی بر همدستی رژیم صهیونیستی با دزدان دریایی
● خاخام کشته شده در بمبئی ضدصهیونیست بوده است


نوشته شده در: ۱٢ آذر ۱۳۸٧   توسط: مجید          لینک یادداشت                                                         اشتــراك +

طلبه اي از نسل سوم طلبه اي از نسل سوم طلبه اي از نسل سوم طلبه اي از نسل سوم طلبه اي از نسل سوم طلبه اي از نسل سوم طلبه اي از نسل سوم طلبه اي از نسل سوم طلبه اي از نسل سوم طلبه اي از نسل سوم طلبه اي از نسل سوم طلبه اي از نسل سوم طلبه اي از نسل سوم طلبه اي از نسل سوم طلبه اي از نسل سوم طلبه اي از نسل سوم طلبه اي از نسل سوم طلبه اي از نسل سوم طلبه نسل سومي طلبه نسل سومي طلبه نسل سومي طلبه نسل سومي طلبه نسل سومي طلبه نسل سومي طلبه نسل سومي طلبه نسل سومي طلبه نسل سومي طلبه نسل سومي talabeh3 talabeh3 talabeh3 talabeh3 talabeh3 talabeh3 talabeh3 talabeh3 talabeh3 talabeh3 talabeh3 talabeh3 talabeh3 talabeh3

شخصي نزد آيت الله بروجردی رفت و گفت: يكي از طلبه‌هاي شما جنسي را از مغازه من دزديده است. ايشان در پاسخ فرمود: «آن دزد عبا و عمامه‌ای را هم از ما برده است.»
 
 


يه ؟ داشتم