آقای موسوی! شما در بیانیه اخیرتان (٣٠/٣/٨٨) نوشته‌اید: «آمده بودم تا بگویم گریز از قانون به استبداد می‌انجامد.»، شما در مناظره‌های انتخاباتی هم‌ «گریز از قانون» رقیبتان را یکی از علل احساس خطر خود عنوان کردید؛ اما این روزها شما چه می‌کنید؟ شدت قانون‌گریزی شما به حدی است که حتی حامیان انتخاباتی‌تان (سعید ابوطالب، مسیح مهاجری، سید رضا اکرمی، دکتر امیرحسین ترکش‌دوز، دکتر علیرضا شجاعی‌زند و ...) هم به صف مخالفان شما پیوسته‌اند، چرا  از این همه قانون‌شکنی‌تان احساس خطر نمی‌کنید؟

آقای موسوی! وحدت و امنیت ملی خط قرمزی است که در همه کشورها از سوی همه احزاب رعایت می‌شود و استیفای هیچ حقی در تعارض با آن قرار نمی‌گیرد. در اسرائیل  احزاب گاهی تا حد مرگ هم با یکدیگر رقابت می‌کنند اما وقتی که پای امنیت ملی و دشمن خارجی پیش می‌آید از همه خواسته‌هایشان دست برمی‌دارند تا امنیت ملی‌شان فدای خواسته حزبشان نشود. در آمریکا تفاوت آرای دو نامزد اصلی ریاست جمهوری تنها چند درصد است،‌ اما این تفاوت اندک هیچ گاه به آشوب خیابانی و از بین رفتن امنیت ملی نمی‌کشد. اما شما با ایران چه کردید؟ چرا احساس خطر نمی‌کنید؟آقای موسوی! این روزها اوباما، براون، سارکوزی، پرز، نتانیاهو و ... برای شما و اهالی خیابانی که عکس شما را به دروغ بلند کرده‌اند، کف می‌زنند، چرا از لبخند صهیونیست‌ها احساس خطر نمی‌کنید؟


آقای موسوی! شما رنگ سبز را نشانه محبت به ولایت و اهل بیت (ع) می‌دانید نه نشانه‌ای از انقلاب‌های رنگین. با این حال وقتی ولی فقیه - که استمرار ولایت اهل بیت (ع) است و اطاعتش بنا به تصریح همه فقیهان و امام خمینی (ره) واجب است (پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد)- شما را به عمل به قانون دعوت کرد، شما آن را نپذیرفتید. حال چگونه ادعای پیروی از اهل بیت (ع) و امام خمینی (ره) ‌را می‌کنید؟ چرا از این همه دروغ احساس خطر نمی‌کنید؟

آقای موسوی! تا قبل از ٢٣ خرداد، مردم ایران نزد رسانه‌ها و افکار عمومی جهان مردمی منطقی و متمدن شناخته شدند که پس از ٢٠ روز رقابت انتخاباتی پرشور خیابانی، روز ٢١ خرداد دسته‌جمعی به قانون منع تبلیغات احترام گذاشتند و در ٢٢ خرداد با اکثریتی کم‌نظیر به پای صندوق رای رفتند اما از روز ٢٣ خرداد به بعد، مردم ایران نزد رسانه‌ها و افکار عمومی جهان تبدیل شدند به مردمی بی‌منطق، بی‌تمدن، بی‌فرهنگ و دور از مدنیت که نمی‌توانند با منطق و استدلال با هم حرف بزنند. مگر شما  در مناظره‌هایتان از عزت ملی دفاع نمی‌کردید؟ پس چرا قبل از طرح شکایت قانونی و مشخص شدن نتیجه آن، با لشکرکشی خیابانی و ... عزت و آبروی مردم ایران را ذبح کردید؟ چرا از این ضربه‌ای که به آبروی ایرانیان وارد شد احساس خطر نمی‌کنید؟


آقای موسوی! دکتر زهرا رهنورد در مصاحبه با شبکه تلویزیونی روباه  پیر، بی‌بی‌سی، می‌گوید: «من لُر هستم و آقای موسوی داماد لرستان است، ‌لرها موسوی را نمی‌گذارند و به آقای احمدی‌نژاد رأی بدهند!» بعد ادامه می‌دهد: «ایشان ترک‌زبان است و آذربایجانی‌ها هیچ وقت فرزند خودشان را نمی‌گذارند و به کس دیگری رأی بدهند!» آقای موسوی! آیا ما در عصر ملوک الطوایفی زندگی می کنیم که مردم باید قبیله‌ای رای دهند؟ و بر فرض که باید قبیله‌ای رای دهند مردم لرستان باید به فرزند خود (کروبی) رای می‌دادند نه داماد خود. چرا از این شیوه استدلال روشنفکران تحصیلکرده کشور احساس خطر نمی‌کنید؟

روزهای قبل ... خانم رهنورد در حال راه رفتن بر روی پرچم روباه پیر

 

آقای موسوی! چند روز پیش، در حالی که نیروی انتظامی اجازه استفاده از سلاح گرم را نداشت، منافقین مسلح و اراذل جاره‌ای، ندا صالحی آقاسلطان (+ ، +) و  چندین نفر از مردمان شهر را کشتند و سپس خود بر بالینشان گریستند و عکس و فیلم گرفتند و در رسانه‌های جهان پخش کردند، چرا از این وضعیت وحشتناک احساس خطر نمی‌کنید؟

آقای موسوی! اجازه بدهید جمله‌ای را برایتان بخوانم: «گریز از قانون به استبداد می‌انجامد.»


چند یادداشت خواندنی از سایت الف: +  ،  +  ،  +  ،  +  ،  +
(سایت الف وابسته به احمد توکلی، از منتقدان دولت، است که در انتخابات از هیچ نامزدی حمایت نکرد.)یک کلیک:


نوشته شده در: ٢٧ خرداد ۱۳۸۸   توسط: مجید          لینک یادداشت                                                         اشتــراك +

طلبه اي از نسل سوم طلبه اي از نسل سوم طلبه اي از نسل سوم طلبه اي از نسل سوم طلبه اي از نسل سوم طلبه اي از نسل سوم طلبه اي از نسل سوم طلبه اي از نسل سوم طلبه اي از نسل سوم طلبه اي از نسل سوم طلبه اي از نسل سوم طلبه اي از نسل سوم طلبه اي از نسل سوم طلبه اي از نسل سوم طلبه اي از نسل سوم طلبه اي از نسل سوم طلبه اي از نسل سوم طلبه اي از نسل سوم طلبه نسل سومي طلبه نسل سومي طلبه نسل سومي طلبه نسل سومي طلبه نسل سومي طلبه نسل سومي طلبه نسل سومي طلبه نسل سومي طلبه نسل سومي طلبه نسل سومي talabeh3 talabeh3 talabeh3 talabeh3 talabeh3 talabeh3 talabeh3 talabeh3 talabeh3 talabeh3 talabeh3 talabeh3 talabeh3 talabeh3

شخصي نزد آيت الله بروجردی رفت و گفت: يكي از طلبه‌هاي شما جنسي را از مغازه من دزديده است. ايشان در پاسخ فرمود: «آن دزد عبا و عمامه‌ای را هم از ما برده است.»
 
 


يه ؟ داشتم