الو... اسرائيل؟

چند روز قبل هفته نامه عبرت ها اين استفتاء را از رهبر انقلاب منتشر كرد:<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

آيا خريد توليدات شركت هاي يهودي يا آمريكايي يا كانادايي، با وجود اين احتمال كه شركت هاي مزبور به تقويت دولت اسرائيل مي پردازند، جايز است؟

«اگر خريد و فروش اين توليدات، موجب تقويت دولت حقير و غاصب اسرائيل شده و يا در راه دشمني با اسلام و مسلمين به كار مي روند، خريد و فروش آنها جايز نيست.»

بالاخره بعد از كلي تلاش(شما هم خسته نباشيد!) ليست مهم ترين شركت هاي پشتيبان رژيم «آشغال»گر اسرائيل را پيدا كردم. اين هم لينكش.يادمان باشد كه «اسرائيل با شعار نيامده كه با شعار برود، مهمتر ين سلاح مسلمانان تحريم اقتصادي اسرائيل است.» (1)

 

پانوشت:

(1) آيت الله اميني

 

/ 5 نظر / 170 بازدید
طلبه نت

سلام وبلاگ زيبايی داری واز اون مهمتر با محتوا وو

ramram

سلام.کارتون عالی بود.وبرای من کاملا به موقع...... علی(ع)ياوروشفيع شما...... ياحق....

seyed reza

سلام طلبه جالب بود به خصوص لينك شركت هاي طرفدار اسرائيل.

toghrol

ليست جالبی بود... بخصوص اينکه اسم شرکت اينتل و کوکاکولا و بسياری از شرکتهای معروف هم در آن است... آيا شما حاضر به خاموش کردن کامپيوتر خود هستيد که اينتل را تحريم اقتصادی ميکنيد؟! اگر يکی از همين آقايان ضد اسرائيل هم در اين شرکتها سهم داشتند چطور؟ .... انقدر خودتون رو گول نزنيد... اسرائيل يک کشور است و اختلاف با آن را بايد از طريق ديپلماتيک حل کرد... نه فعاليت تروريستی به سرکردگی مسلمانان افراطی و تندرو... انقدر مسلمانان را در جهان منزوی نکنيد... کسانی که در دنيای امروز مبارزه با اسرائيل را شعار کردند حتما بدنبال منافع اقتصادی هستند نه چيز ديگر...

عادل

سلام . جناب تغرل نشخار کرده اند. استفاده توليدات دشمن در جهت نابودی دشمن نهايت زرنگی است .