آقای موسوی! لطفا احساس خطر کنید!

آقای موسوی! شما در بیانیه اخیرتان (٣٠/٣/٨٨) نوشته‌اید: «آمده بودم تا بگویم گریز از قانون به استبداد می‌انجامد.»، شما در مناظره‌های انتخاباتی هم‌ «گریز از قانون» رقیبتان را یکی از علل احساس خطر خود عنوان کردید؛ اما این روزها شما چه می‌کنید؟ شدت قانون‌گریزی شما به حدی است که حتی حامیان انتخاباتی‌تان (سعید ابوطالب، مسیح مهاجری، سید رضا اکرمی، دکتر امیرحسین ترکش‌دوز، دکتر علیرضا شجاعی‌زند و ...) هم به صف مخالفان شما پیوسته‌اند، چرا  از این همه قانون‌شکنی‌تان احساس خطر نمی‌کنید؟

آقای موسوی! وحدت و امنیت ملی خط قرمزی است که در همه کشورها از سوی همه احزاب رعایت می‌شود و استیفای هیچ حقی در تعارض با آن قرار نمی‌گیرد. در اسرائیل  احزاب گاهی تا حد مرگ هم با یکدیگر رقابت می‌کنند اما وقتی که پای امنیت ملی و دشمن خارجی پیش می‌آید از همه خواسته‌هایشان دست برمی‌دارند تا امنیت ملی‌شان فدای خواسته حزبشان نشود. در آمریکا تفاوت آرای دو نامزد اصلی ریاست جمهوری تنها چند درصد است،‌ اما این تفاوت اندک هیچ گاه به آشوب خیابانی و از بین رفتن امنیت ملی نمی‌کشد. اما شما با ایران چه کردید؟ چرا احساس خطر نمی‌کنید؟آقای موسوی! این روزها اوباما، براون، سارکوزی، پرز، نتانیاهو و ... برای شما و اهالی خیابانی که عکس شما را به دروغ بلند کرده‌اند، کف می‌زنند، چرا از لبخند صهیونیست‌ها احساس خطر نمی‌کنید؟


آقای موسوی! شما رنگ سبز را نشانه محبت به ولایت و اهل بیت (ع) می‌دانید نه نشانه‌ای از انقلاب‌های رنگین. با این حال وقتی ولی فقیه - که استمرار ولایت اهل بیت (ع) است و اطاعتش بنا به تصریح همه فقیهان و امام خمینی (ره) واجب است (پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد)- شما را به عمل به قانون دعوت کرد، شما آن را نپذیرفتید. حال چگونه ادعای پیروی از اهل بیت (ع) و امام خمینی (ره) ‌را می‌کنید؟ چرا از این همه دروغ احساس خطر نمی‌کنید؟

آقای موسوی! تا قبل از ٢٣ خرداد، مردم ایران نزد رسانه‌ها و افکار عمومی جهان مردمی منطقی و متمدن شناخته شدند که پس از ٢٠ روز رقابت انتخاباتی پرشور خیابانی، روز ٢١ خرداد دسته‌جمعی به قانون منع تبلیغات احترام گذاشتند و در ٢٢ خرداد با اکثریتی کم‌نظیر به پای صندوق رای رفتند اما از روز ٢٣ خرداد به بعد، مردم ایران نزد رسانه‌ها و افکار عمومی جهان تبدیل شدند به مردمی بی‌منطق، بی‌تمدن، بی‌فرهنگ و دور از مدنیت که نمی‌توانند با منطق و استدلال با هم حرف بزنند. مگر شما  در مناظره‌هایتان از عزت ملی دفاع نمی‌کردید؟ پس چرا قبل از طرح شکایت قانونی و مشخص شدن نتیجه آن، با لشکرکشی خیابانی و ... عزت و آبروی مردم ایران را ذبح کردید؟ چرا از این ضربه‌ای که به آبروی ایرانیان وارد شد احساس خطر نمی‌کنید؟


آقای موسوی! دکتر زهرا رهنورد در مصاحبه با شبکه تلویزیونی روباه  پیر، بی‌بی‌سی، می‌گوید: «من لُر هستم و آقای موسوی دامادلرستان است، ‌لرها موسوی را نمی‌گذارند و به آقای احمدی‌نژاد رأی بدهند!» بعد ادامه می‌دهد: «ایشان ترک‌زبان است و آذربایجانی‌ها هیچ وقت فرزند خودشان رانمی‌گذارند و به کس دیگری رأی بدهند!» آقای موسوی! آیا ما در عصر ملوک الطوایفی زندگی می کنیم که مردم باید قبیله‌ای رای دهند؟ و بر فرض که باید قبیله‌ای رای دهند مردم لرستان باید به فرزند خود (کروبی) رای می‌دادند نه داماد خود. چرا از این شیوه استدلال روشنفکران تحصیلکرده کشور احساس خطر نمی‌کنید؟

روزهای قبل ... خانم رهنورد در حال راه رفتن بر روی پرچم روباه پیر

 

آقای موسوی! چند روز پیش، در حالی که نیروی انتظامی اجازه استفاده از سلاح گرم را نداشت، منافقین مسلح و اراذل جاره‌ای، ندا صالحی آقاسلطان (+ ، +) و  چندین نفر از مردمان شهر را کشتند و سپس خود بر بالینشان گریستند و عکس و فیلم گرفتند و در رسانه‌های جهان پخش کردند، چرا از این وضعیت وحشتناک احساس خطر نمی‌کنید؟

آقای موسوی! اجازه بدهید جمله‌ای را برایتان بخوانم: «گریز از قانون به استبداد می‌انجامد.»


چند یادداشت خواندنی از سایت الف: +  ،  +  ،  +  ،  +  ،  +
(سایت الف وابسته به احمد توکلی، از منتقدان دولت، است که در انتخابات از هیچ نامزدی حمایت نکرد.)یک کلیک:

/ 65 نظر / 298 بازدید
نمایش نظرات قبلی
دوست شما

قسمتي از بيانيه ي مير حسين موسوي سرانجام وحدت. همه شما را به برادری دعوت می‌کنم. پیروزی ما در گرو معاضدت و پیوند با یکدیگر است، و در این یکدیگر تمایزی میان ما و مردمی که به دیگران رای داده‌اند نیست. حتی آنانی که اینک رو در روی ما به خشونت متوسل می‌شوند در اخوت ما شریکند، زیرا ما به دنبال آینده‌ای هستیم که در آن همان کسی که خواهر و برادرمان را در خیابان‌ها کتک زده است، سعادتمندتر، معنوی‌تر، سالم‌تر و زیباتر از امروز زندگی کند. رنگ سبزی که ما به عنوان نماد خود انتخاب کرده‌ایم یک معنایش هم این است؛ رنگ سبزی که ما را به اهل‌بیت نور، اهل بیت راستی، اهل‌بیت خرد، اهل بیت کرامت و فضیلت پیوند می‌دهد.

ذهن زيبا

سلام. ولادت امام علی (ع) مبارک.یا علی[گل][گل][گل]

امیر تبریزی

سلام وبلاگت فرمش خوبه . اما محتواشو نمی پسندم. اینکه علی نژاد به جمع مخالفا پیوسته هم از اون حرفا بود اخوی ! اگه سیاسی کمتر مینوشتی به عنوان یه فارغ التحصیل دلبیرستان مفید و یکی از پامنبری های آقای امجد و فاطمی نیا بیشتر مهمون وبلاگت می شدم ولی چه کنم که کینه ی رهبری که تو سنگش رو به سینه می زنی از وقتی عوامل بیگانه ندا آقا سلطان رو کشتن به قول تو و بر خلاف نطر من و خیلی ها یا قبل تر از اون وقتی آقای خامنه ای فورا اون پیام تبریک رو گفت تو دلم کاشته شد.

امیر تبریزی

سانسورش نکن اما امام خمینی راجع به ولی فقیه وشرایطش خیلی دقیق و صریح حرف زده .من مثل بقیه سنگ موسوی رو به سینه نمی زنم وحتی بهش رای ندادم اما بعدانتخابات نطرم عوض شد.

امیر تبریزی

خیلی سانسور کردم خودم رو اخوی . کاش تو بقییش رو سانسور نکنی !

این شعر گشن ( قشنگ) رو تقدیم میکنم به همه منتظران و طالبین حق ( از هر رنگی که باشند) از ریشه بکن اساس کج را دشمن صفتان ذوالعوج را فریاد بکن دوباره دکتر عجل لویلک الفرج را

خس و خاشاک

یادمه آقای موسوی از همون دقیقه اول یک ضرب رفت تو خیابون، حتی یادش نبود که هاشمی هم توی مجلس خبرگان وجود داره، حد اقل اون واسش یک کاری میکرد. خوشحالم که با اینکارش خودش را ضایع کرد.

حسین

وبلاگ 100 خاطره بعد از مدتها بروز شد... اینبار با خاطراتی از شهید محمد بروجردی... به بقیه دوستانتان هم خبر دهید... قربتا الی الله

محسن

با اجازه مطلبتان را با ذکر منبع در وبلاگم قرار دادم