از غدیـر تا عاشـورا

۞ بلوتوث هایتان را روشن کنید 

گرچه مسوولان فرهنگی کشور قاعدتا تا قرن آینده با تکنولوژی موبایل آشنا نخواهند شد! و طبیعتا تا آن زمان هیچ اقدامی در جهت تولید برنامه های مفید برای موبایل انجام نخواهند داد، اما در گوشه و کنار اینترنت هستند جوانانی که بدون هیچ چشمداشتی خود اقدام به تولید و انتشار رایگان برنامه هایی ارزشمند برای گوشی های همراه کرده اند اما متاسفانه بسیاری از زحمات آنها ناشناخته  مانده است.

تصمیم گرفتیم با ایجاد یک لینک باکس مجموعه ای از این نرم افزارها را به همه موبایلرها! معرفی کنیم. این مجموعه به تدریج کامل تر خواهد شد.

 

 

 

 

 

کد لینک باکس

(به دلیل اختلال در سایت بلاگرد موقتا غیرفعال)

 

 

 

 

۞ کاش منم مجرم بودم! 

چندی پیش حکم تبرئه موسویان، عضو پیشین تیم هسته ای و معاون مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام، منتشر شد که البته مرتضوی، دادستان تهران، این حکم را نقض کرد.رئیس جمهوری و وزارت اطلاعات بر مجرمیت او تاکید دارند اما از آن سو هاشمی رفسنجانی، حسن روحانی، ناطق نوری و ... بر بی گناهی او اصرار می ورزند.بر فرض بیگناهی موسویان، باید به حال احمدی نژاد تاسف خورد که چرا  به اسم عدالت خواهی به فردی بیگناه اتهام جاسوسی زده است و بر فرض جاسوسی وی، باید به حال هاشمی و اعوانش گریست که می کوشند با استفاده از نفوذ و قدرت خود مجرمی را از مجازات برهانند.   

یک کلیک:
بیانیه مرکز تحقیقات مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره آزادی موسویان

اعتراض بسیج دانشجویی شش دانشگاه به حکم تبرئه موسویان

/ 166 نظر / 91 بازدید
نمایش نظرات قبلی
احمد

سلام با مطلبی تحت عنوان " ثبت نام گله ای _ رد صلاحیت فله ای " به روزم یا علی

منتظر بی خاصيت

هوالامان سلام عليکم.... ماشالا چقدر لينک داشت ! هرچند که وقت نکردم از همشون بهره ببرم ولی دستتون درد نکنه.... عکس اخری هم محشر بود..... موفق باشيد زير سايه حضرت علمدار(ع) التماس دعا يازهرا(س)

ستاره

از عاشورا تا عاشورا هم بنويس !

طلبه

سلام عليکم/عاليست/موفق باشيد در راه حق.

احمد

سلام فوری ـ فوری "هدف اصلی سرویسهای امنیتی امریکا" به روزم يا عي

صبح سفید

سلام خسته نباشید تو مسابقه ای که تو وبلاگم گذاشتم حتما شرکت کن و جواب بده منتظر حضورت هستم دل رو بزن به دریا نگو بلد نیستم 10،20،30،40...هم که بلدی زود باش جایزه هم داره

سید

سلام برادر عزیز شما چرا آپ نمی کنید ؟ حیف است اینجوری کم کاری شما

اشکان

بجای اینکه بچسبی به شیعه وسنی بهتر است خدا را تبلیغ کنی تا کی باید مشغول اثبات و نفی باشید به زندگی فکر کن