کمکم کن!

از آنجا كه قاسم جعفري  (كارگردان) هر روز ساعت 6 بعد از ظهر فرياد مي زند:«كمكم كن!» و از آنجا كه كمك كردن ثواب زيادي دارد – به خصوص در اين روزهاي روزه- لذا اين شد كه اين شد:

<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

  1. « تجربه نزديك مرگ» موضوع نويي است كه نويسندگان مجموعه به كمك آن گامي بلند در موفقيت سريال برداشته اند، گر چه به نظر مي رسد نويسندگان خود تاثير گرفته از مجموعه مستند « نسيمي از حقيقت » (1) باشند اما هر چه باشد موضوع نويي است.
  2. سال هاي سازندگي آفتي را در پي داشت كه سيما و سينما را نيز بيمار كرد. امروزه « تجملات و سرمايه داري » به ركن جدايي ناپذير فيلم هاي ايراني تبديل شده است.بينش سرمايه داري ويژگي برجسته جريان هاليوودي است كه  متاسفانه بسياري از كارگردانان متدين نيز در اين گرداب گرفتار شده اند، براي نجات « قاسم » عزيز دعا كنيد!

 

... زياده عرضي نيست ، به همگي سلام برسان ، والسلام!

 

(1)    نسيمي از حقيقت مجموعه مستندي است كه به بررسي حيات پس از مرگ مي پردازد. در اين مجموعه تني چند از آناني كه چند قدم همراه مرگ بوده اند سخن مي گويند. ساعت 12، روز جمعه، شبكه اول.

 

/ 7 نظر / 59 بازدید
آموزش زبان نصرت در 90 روز

آموزش مکالمه زبان انگليسي نصرت در 90 روز آخرين روشي است که در دنيا در زمينه آموزش زبان انگليسي پديد آمده است. اين روش که بهترين و سريعترين و همچنين موفق ترين روش آموزش زبان انگليسي در دنياست توسط يک متخصص زبان انگليسي ابدا ع شده است و موسسه نصرت آنرا به فارسي در آورده است تا اين متد قابل استفاده براي فارسي زبانان شود جهت اطلاعات بيشتر به سايت ما مراجعه نماييد .آدرس وبلاگ ما http://english90day1.persianblog.ir

seyed reza

سلام نقد خوبي بود؛ موفق باشي

ramram

سلام.کاملا موافقم.خيلی التماس دعا دارم........حق نگهدارتان...........

CARLOS

درود...می گویند خاموشی نشانه پذیرش است و خوشنودی! من می گويم آئينی که راهنمای زندگی شماست بنيادش دروغ است... چرا لب فرو بسته ايد؟ چرا از خود نمی پرسيد واپس ماندگيتان از چيست؟ چرا نمی پذيريد که از درمانده ترين مردمان جهان هستيد؟ شما می گوييد که در اين ماه ميهمان خدا هستيد.... مگر دست به چه گناهی آلوده ايد که در نيايش های شبانه اينهمه در خواست آمرزش و بخشش می کنيد؟ چرا خود را به خدا ، پيامبر و پيشوايانتان بدهکار می دانيد؟ ............. باز با سادگی کودکانه می گویم با شما... یا سخنان من راست است و یا دروغ... اگر دروغ است بگویید تا همگان بدانند و اگر راستی را در گفتار من دیدید، اندکی بیاندیشید! در آرامش و بدون پیشداوری.... شاد باشید و توانا.. در پناه آگاهی...

CARLOS

درود... من از شما خواهس می کنم به سرای من بياييد و داوری کنيد... خشنود خواهم شد از ديدارتان...چشم در راهم...

sabzeh

سلام ولی هر چه باشدسريال قشنگی است. ارادتمند

siavash

سلام ولی نسيمی از حقيقت جمعه گذشته بعد ازظهر پخش شد .