می‌آیــــد

«ای مثل روز آمدنت روشن

این روزها که می‌گذرد

هر روز

در انتظار آمدنت هستم

اما

با من بگو که آیا

من نیز در روزگار آمدنت هستم؟» (قیصــر)

...

 

 

قیصر رفت و «تـــــــو» -عج-  هنوز نیامده‌ای ... .

 

 

 

یک کلیک:

  

 

۞شهد شیعه شدن

 

«دکتر عصام العماد» ...  او یکی از دانشمندان برجسته وهابی بوده که پس از پژوهش‌های  گسترده، به مکتب تشیع مشرف شده است. شبکه سوم سیما چندی پیش با وی گفتگویی داشت دیدنی، این گفتگو را از اینجــا ببینید یا بشنوید.

یک کلیک: وهابیت بر سر دو راهی (کتابی جدید از آیت الله العظمی مکارم)

 

 

 

۞آقای رئیس جمهور!

 

آیت الله العظمی مکارم شیرازی - مدظله العالی- چندی پیش فرمودند: «اخبارى از نظام اقتصادى ترکیه به ما مى‌رسد که در آنجا تورم هفتاد درصدى سال‌هاى گذشته را به هفت درصد رسانده‌اند؛ مسئولین باید ببینند آنها چه فرمول و محاسباتى انجام داده‌اند تا آنها هم تجربه کنند. چرا ما نمى‌توانیم تورم مثلا پانزده درصدى را به ده درصد کاهش دهیم؟!»

● یک کلیک: هشدار بانک مرکزی نسبت به افزایش نقدینگی

 

 

 

۞ ۰۹۶۴۰ ... الو ... یه عالمه سوال دارم

 

«مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی» هم افتتاح شد. از هر جای کشور می‌تونید بدون نیاز به کد با شماره تلفن «۰۹۶۴۰»  تماس بگیرید و پاسخ سوالاتتون رو بشنوید. اینم سایت این مرکز.

 

یه سی دی رو هم پرسمان منتشر کرده به نام «پرسمـان ۲» شامل ۱۴ هزار پرسش و پاسخ دانشجویی در زمینه مسایل دینی، اجتماعی، فرهنگی و ... . قیمتش هم ۲۵۰۰ تومانه که برای دانشجویان ۴۰ درصد تخفیف داره. اگه حسش بود بخرید و حالشو ببرید.

 

  

 

۞برای همین اومدین؟!

 

قم، سال ۱۲۹۵ هجری قمری:

خشکسالی عجیبی شده است، مردم سخت در فشارند، همه دعا می‌کنند اما ... اما جوانه اجابت از دست‌های برافراشته نمی‌روید.

قرار می‌شود چهل نفر از مومنان شهر را انتخاب کنند تا آنها بروند در حرم حضرت معصومه - سلام الله علیها- بست بنشینند و دعا کنند، شاید به لطف بانو باران ببارد.

سه روز بعد:

دیشب یکی از آن مومنان خوابی دیده است، خواب مرحوم آیت الله العظمی میـــرزای قمـی را (۱)، میرزا از او پرسیده بود: شما برای چه در اینجا به بست نشسته‌اید؟

می‌گوید: مدتی است به خاطر نیامدن باران خشکسالی و قحطی شده است، درمانده شده‌ایم.

میرزای قمی در پاسخ  او می‌گوید:

برای همین در اینجا جمع شده اید؟! این که چیزی نیست، این مقدار از دست ما نیز ساخته است، در چنین نیازهایی به ما مراجعه کنید، ولی اگر شفاعت همه جهان را خواستید، به طرف این شفیعه روز جزا دست توسل دراز کنید!

 

 ۱. آیت الله العظمی میرزا ابوالقاسم گیلانــی (ره)، مشهور به میرزای قمی، در قبرستان شیخان قم (نزدیک حرم مطهر) آرمیده اند و هر روز پذیرای ارادتمندان بسیاری اند.

 

/ 107 نظر / 103 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بچه مشد

۱. با سلام بنده از حامیان پرو پاقرص هاشمی رفسنجانی می باشم. ۲. با چند تا از دوستان مشغول ساخت نرم افزار های شهدا برای موبایل می باشیم. ۳. خدا را نیز شاکرم که طلبه نشدم اما طلبه ها را دوست دارم.

عارف

اللهم عجل لولیک الفرج سلام وبلاگ قشنگی داری. اگه اجازه میدی از مطالبت استفاده کنم . وقت کردی به ما هم سر بزن التماس دعا. یا حق.

[نیشخند][لبخند][ناراحت][نیشخند][بغل][چشمک][سوال][قلب][خجالت][زبان][گریه][قهقهه][خداحافظ][خنده][قهر][هورا][دست][گل][شوخی][هورا][دست][گل][شوخی][تایید][گریه][ماچ][زبان][خجالت][عینک][خنده]

محمدی

سلام متن وبلاگتون قابل خوندن نبود[خداحافظ]

farhad

salam . inga kheyli dar ham barhame . ta nazart ro peyda kardam tool keshid . be ma ham sari bezan . linket kardam linkam kon

زیتون

می دانی که تو هم آیه ای از آیات کتاب آفرینشی؟! در خود اندیشیده ای؟

زیتون

بیایید قرآن را از قبرستان ها به خانه هایمان برگردانیم !

عابر

سلام بر طلبه نسل سوم پیشاپیش عید باستانی را به شما تبریک عرض می کم وب جالبی دارید اگر وقت داشتین منتظرتا هستیم اراتمند همه طلبه های باحال عابر [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل]

سانیال مولوی

ما که نفهمیدیم اینوئری هستی یا اونوری!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!