آيت الله خامنه ای نسل سومی است

<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

منبر اول!

دراز كشيده بودم توي حجره و داشتم «حجره» (1) را مي خواندم، صفحه 8، شماره 18:

«آيت الله خامنه اي نسل سومي است، هر كس كه قبول ندارد همراهي تيپ هاي مختلف جوانان با ايشان در كوهنوردي هاي سحرگاهانه  ايشان در كوه هاي شمال تهران و دامنه البرز را مرور كند تا معني جوان بودن و زنده دلي را دريابد، چندي قبل دختر خانمي از آشنايان – كه چندان مقيد به پوشش دقيق مذهبي نيست – براي من تعريف مي كرد كه هنگام كوهنوردي آيت الله خامنه اي  را ديده و با ايشان احوالپرسي و چند جمله اي گفت و گو كرده است، او مي گفت شيريني و نفوذ آن دقايق چنان است كه مدام آن را به ياد مي آورم و در شعف روحي قرار مي گيرم.»

 

 منبر دوم: تا انتخابات-1

1. رهبر انقلاب در كرمان گفتند: «اصلح يعني كسي كه براي ريشه كني فقر و فساد عزم جدي داشته باشد، يعني كسي كه به حال قشرهاي محروم و مستضعف دل بسوزاند.»

2. هاشمي در پاسخ به سوال يك دانشجوي بسيجي گفت: اين حرف ها درمورد شكاف طبقاتي دروغ است و آمار آن را تاييد نمي كند.

3. احمدي نژاد در جمع مردم اراك گفت: با گزارش هايي كه از كاخ ها بيرون مي آيد نمي توان درد مردم را لمس كرد... مسئولان كشور اگر مي خواهند براي ملت برنامه ريزي كنند بايد به ميان توده هاي مردم و به ويژه محرومان و پابرهنگان بروند.

4. هفته نامه پرتو – كه توسط جمعي از شاگردان آيت الله مصباح يزدي منتشر مي شود - با اعتراض به نظرسنجي هاي منتشره آنها را نظرسازي خواند و نوشت: در نظرسنجي هاي واقعي اين «احمدي نژاد» است كه در رتبه نخست قرار دارد و نه «هاشمي».

5. توكلي- كه از كانديداتوري انصراف داده است- در جمع دانشجويان دانشگاه تهران گفت: اجازه ندهيد سياست هاي غيربومي و غلط 16 ساله اخير ادامه يابد.

6.مجتبي شاكري (عضو جمعيت ايثارگران انقلاب اسلامي) گفت: آقاي هاشمي ]در جلسه اي[ خصوصي، گفتند كه از ميان 6 كانديدا سه نفر مطرح نشوند، ايشان دو نفر را صراحتا گفتند كه من مخالف نامزدي آنان هستم(توكلي و احمدي نژاد)، يك نفر ديگر را هم گفتند كه راي آور نيست (رضايي) و تاكيد خود را بر سه نفر باقي مانده مشخص كردند (لاريجاني، ولايتي، قاليباف).(2)

 

پانوشت:

1.مجله اختصاصي «حجره» به قلم جمعي از طلبه هاي مشهد و براي حوزه هاي علميه سراسر كشور منتشر مي شود. حجره در آخرين شماره خود وبلاگ«طلبه اي از نسل سوم» را هم معرفي كرده كه ما هم در يك اقدام تلافي جويانه! مجله شان را معرفي كرديم و حقشان را گذاشتيم كف دستشان!

2. به دوستان وبلاگ نويس پيشنهاد مي كنم كه با توجه به حساسيت انتخابات و لزوم مشاركت حداكثري ، به صورت جدي به مساله انتخابات بپردازند.

 

/ 20 نظر / 83 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مجمع وبلاگ نویسان مهدوی

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز . متأسفانه بعد از کامنتی که از ما مبنی بر گذاشتن لینکتان در مجمع وبلاگ نویسان مهدوی دریافت کردید , این وبلاگ به دلیل تعویض سرور میهن بلاگ قابل دسترسی نبود . حال با توجه به حل این مشکل و عرض معذرت از حضور شما , اگر مایل باشید که لینکتان در مجمع وبلاگ نویسان مهدوی ثبت شود , لطفاً در این وبلاگ کامنتی مبنی بر این کار قرار دهید . که ثبت آن نیز به اطلاع شما خواهد رسید . مهدوی باشید و منتظر.

روح اله

توصيه ها ی حضرت عالی به تخم چشم.همين که آقايان حوزوی اظهار وجود می کنند کافی است. اما چه بهتر که به جای مطالعات حواشی به اصل کارتان بپردازيد که خيلی به شهيد مطهری های نسل سومی نياز داريم و شايد بيش از سيد علی ها.

سر راهي

سلام خبرهاي جالبي بود.

طلب وصل

سلام - از لطفتون بی نهايت ممنونم - در مورد انتخابات هم موافقم کيه که به فکر بهتر شدن کار در مملکت اسلامی نباشه - التماس دعا - يا علی

seyyed

سلام طلبه فقط احمدی نژاد التماس دعا

روح اله

آق طلبه! امر حضرت عالی اطاعت شد

محمد

سلام ان حرفا چيه اينجا زدی واقعا باورت شده؟ نم‌دونم ببين اصلا حال ندارم حرف بزنم دندونم درد می‌کنه ياعلی

تک تير انداز

با سلام بدينوسيله از بازديد شما از وبلاگ آرماگدون متشکرم . باز هم منتظر حضور شما و نظرات شما هستم. ...... يا علی مدد